O nas

Motto firmy
Tworzenie reklamy jest naszą pasją. To nie jest pusty frazes. Po kilkunastu latach dzialalności wciąż czerpiemy z niej radość.
W czym możemy pomóc?

Jesteśmy agencją reklamy o ugruntowanej pozycji na rynku. Skupiamy się na wszelkich formach komunikacji wizualnej. Rozpoczynaliśmy jako drukarnia wielkoformatowa i broker reklamy zewnętrznej. Dzisiaj wychodzimy do Klientów ze znacznie szerszą ofertą.

Od pomysłu do przemysłu: tworzymy reklamę od podstaw bądź materializujemy pomysły Klienta. Od koncepcji, poprzez projekt, na realizacji skończywszy. Bez znaczenia, czy jest to jednostkowa ekspozycja, czy wielka kampania wielkoformatowa.

Posiadamy największe doświadczenie na trójmiejskim rynku poligrafii wielkoformatowej. DRUKUJEMY cyfrowo do 1440 dpi, oferując nieograniczone powierzchnie zadruku. Produkujemy bannery, siatki, plakaty (billboardy, citylighty, fototapety i inne), zadrukowane folie samoprzylepne (białe, przezroczyste, perforowane itp.), standy, potykacze, nośniki typu roll-up, flagi itd.

WYCINAMY ploterowo znaki i litery. W produkcji naklejek ciętych po obrysie korzystamy ze znaczników optycznych maszyny.

Od wielu lat oferujemy POWIERZCHNIE WIELKOFORMATOWE na elewacjach w Trójmieście. Zawsze w atrakcyjnych lokalizacjach przy głównych ciągach komunikacyjnych pieszych i kołowych. Wszystkie powierzchnie są oświetlone. Oczywiście, kompleksowa usługa obejmuje również montaże wysokościowe.

Konstruujemy, wykonujemy oraz montujemy wszelkie NOŚNIKI REKLAMY: tablice typu billboard, citylight, mobile reklamowe, tablice informacyjne, systemy identyfikacji wizualnej, totemy, litery przestrzenne, kasetony świetlne, nośniki dmuchane (airwalle, inne formy przestrzenne) itd.

Kompleksowy SERWIS REKLAMOWY obejmuje: projektowanie graficzne, projekty konstrukcyjne nośników, procedurę administracyjną, wyklejanie plakatów i folii (tablice, witryny, aplikacja na szkło i tworzywa sztuczne).

 
Podsumowując, posiadamy zaplecze produkcyjne, a także niezbędną wiedzę i zasoby ludzkie, aby te możliwości przekuć w zadowolenie Klienta. Śledzimy najnowsze trendy i technologie. W oparciu o zdobyte na rynku kilkunastoletnie doświadczenie chcemy i potrafimy zaoferować naszym Klientom usługę, która wyróżni się formą i jakością wykonania. Nie boimy się zadań trudnych i nieszablonowych. Nie proponujemy rozwiązań najtańszych, jako że z reguły nie gwarantują one satysfakcji Klienta. Nie proponujemy rozwiązań drogich, jeżeli wyższy budżet przedsięwzięcia nie przełoży się na skuteczność przekazu. Wierzymy, że optymalne rozwiązanie leży pośrodku i oznacza produkt wysokiej jakości w konkurencyjnej cenie.